DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ PRZECZYCE

DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ PRZECZYCE

 

 

TANIE DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ PRZECZYCE

Konkurencyjna cena - tylko 90 zł/m2.

Ul. 21-stycznia 32, Przeczyce

tel. 510-041-947

 

 

DZIAŁKI BUDOWLANE OFERTA 

 • Działki budowlane o powierzchni 750m2
 • Możliwość wyznaczenia większej powierzchni działki w zależności od potrzeb klienta (minimalna powierzchnia to 750 m2)
 • Działki są sprzedawane wraz z drogą wewnętrzną o szerokości 4,5m, jako współwłasność wszystkich właścicieli działek, co łącznie daje powierzchnię 857,5 m2 (tj. 24,5mx35m)
 • Działki budowlane rozpoczynają się od II rzędu zabudowy

C:\fakepath\6.jpg

 

 Legenda

----------- działki budowlane po 750 m2, I rząd (działka zajęta), II rząd i pozostałe do wydzielenia (na sprzedaż)

----------- całkowita powierzchnia działki + droga wewnętrzna

  C:\fakepath\8.jpg

Legenda

----------- całkowita powierzchnia działki + droga wewnętrzna 

 • Doprowadzona woda
 • Sieć kanalizacyjna w trakcie budowy – planowane zakończenie na 2014
 • Gaz i sieć telefoniczna w drodze asfaltowej, 35m do działki z II rzędu
 • Cena  90zł/m2

 KORZYŚCI :

 • Korzystna lokalizacja
 • Położenie przy ważnych trasach średnicowych
 • Bezpośredni dostęp do trasy Katowice-Siewierz-Częstochowa DK 86
 • Bliskość autostrady A1
 • 1200m do zalewu Przeczycko-Siewierskiego
 • Atrakcyjne wolne tereny, sportowo-rekreacyjne  

 C:\fakepath\P1030292.JPG

C:\fakepath\P1030296.JPG

POŁOŻENIE

Działki zlokalizowane są w centrum Przeczyc przy ul. 21-go stycznia, między nr 31, a 33. Teren jest spokojny i cichy, a w sąsiedztwie jest staw hodowlany, z możliwością zakupu świeżych ryb w atrakcyjnej cenie. W odległości 2km czynna jest wędzarnia, gdzie w sezonie, w piątki, można zakupić wędzoną rybę. W odległości ok. 700m jest szkoła podstawowa, a w sezonie ogrodniczym sąsiedzi z zadowoleniem odstąpią ekologiczne warzywa z własnych pól uprawnych. Każdego poranka z działki można podziwiać widok przepięknego wschodu słońca, na tle kolorowej palety łąk.

Działki są umiejscowione niecałe 1200m od zalewu Przeczycko-Siewierskiego oraz 1500m od głównej trasy Siewierz-Katowice. Odległość do Katowic to jedynie 29km trasą DK 86. W roku 2014 planowana jest kanalizacja, już widoczne są prace budowlane. Do działek jest doprowadzona woda, natomiast gaz i sieć telefoniczna możliwe są  do doprowadzenia z drogi asfaltowej położonej w odległości 35m od działki II rzędu.                       

 C:\fakepath\1.jpg

 C:\fakepath\2.jpg

  C:\fakepath\3.jpg

 

OKOLICA:

Przeczyce są położone w powiecie będzińskim, gminie Mierzęcice. Gmina Mierzęcice jest położona w centralnej części Wyżyny Śląskiej w odległości 20 km w linii prostej na północ od Będzina i 35 km od Katowic trasą 913 lub 29km trasą DK 86 . Mierzęcice zajmują obszar o powierzchni 51,27 km2. Od północnego wschodu graniczy z Gminą Siewierz, od południa z Gminą Psary, od południowego zachodu z Gminą Bobrowniki i od zachodu z Gminą Ożarowice. W okolicy znajdują się szkoły podstawowe i przedszkola.

 C:\fakepath\4.jpg

Zalew Przeczycko – Siewierski. Powstał on w 1963r. poprzez zamknięcie przegrodą przełomu biegu rzeki Czarnej Przemszy w Boguchwałowicach i wybudowanie zapory. Jego powierzchnia wynosi ok. 450 ha i ma długą na 19 km linię brzegową. Wokół zbiornika występuje unikalna fauna i flora z licznie reprezentowanymi gatunkami objętymi ochroną prawną. Można więc tu spotkać gniazdujące perkozy rdzawoszyje i mewy śmieszki. Oprócz doskonałego miejsca do wypoczynku, zalew stwarza idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. Przy akwenie funkcjonują i coraz dynamiczniej się rozwijają przystanie żeglarskie, które organizują obozy, rejsy i regaty żeglarskie. Prowadzą także szkółki żeglarskie. Na miejscu można także wypożyczyć oraz popływać na kajaku i rowerku wodnym. Zalew jest prawdziwym rajem dla wędkarzy. Bardzo urozmaicona linia brzegowa zapewnia stanowiska z piaszczystym twardym dnem, jak i z mulistym, częściowo zarośniętym. W wodach akwenu występują liczne łowiska leszcza, sandacza, okonia, szczupaka, jazia, suma, wzdręgi. Na obrzeżach zalewu zlokalizowane są ośrodki wypoczynkowe, campingi i pola namiotowe. Nieustannie poszerza się baza noclegowa i gastronomiczna, co prowadzi do dynamicznego rozwoju agroturystyki.

 

 

C:\fakepath\P1030293.JPG

C:\fakepath\P1030294.JPG

C:\fakepath\P1030297.JPG

C:\fakepath\P1030300.JPG

 C:\fakepath\P1030301.JPG